Reference

Co o nás řekli naši zákazníci:

Se spoluprací s Pytlíčky jsem moc spokojena. Produkty jsou kvalitní a vytvořené srdcem.

Mgr. Eva Ranglová

Event Management, WE MAKE MEDIA s.r.o.

S Pytlíčky spolupracujeme od roku 2015. Já jsem za spolupráci strašně rád, protože se mi líbí, že jsou Pytlíčky schopni nám udělat téměř cokoli, co si vymyslíme. Od klasických pytlíčků, přes sáčky, které jsou naplněné kukuřicí, které používáme při jedné z našich her. Držáky na madla a nebo speciální kryt na zakázku pro naši venkovní hru. 

Já spolupráci s nimi doporučuji, suprové termíny dodání, domluva naprosto bez problémů.

Ondřej Vrabec

Spoluzakladatel firmy, STOA - Zahradníminigolf s.r.o., www.venkovnihry.cz

S firmou Pytlíčky s.r.o. máme jen ty nejlepší zkušenosti, využíváme je stále a rádi oslovíme pro jakoukoli textilní výrobu, kterou budeme v budoucnu potřebovat. Komunikace a řešení výroby naprosto ukázkové a produkty jsou kvalitně ušité bez zmetků. Termíny skvělé a byly vždy dodrženy. Pozor – tohle opravdu není samozřejmost, předtím jsme šití pytlíčků a softshellových kapes řešili dlouhou dobu s dvěma jinými firmami a to se stále protahovalo a nikam nevedlo. Pytlíčky s.r.o. bez výhrad doporučuji!

Petr Dvořák

Jednatel firmy, Čelovky Lucifer

S firmou Pytlíčky s.r.o. jsme měli možnost spolupracovat v loňském roce, kdy jsme se na firmu obrátili s prosbou o ušití pytlíčků na některé hračky z naší nově zaváděné služby Lekotéky. Což je soubor hraček a didaktických pomůcek pro děti, které mají specifické potřeby či zdravotní handicap. U některých hraček nebyl obal a nastal problém v čem je čtenářům půjčovat. S paní Petrou Morvai i paní Mirkou Králíkovou byla skvělá spolupráce. Z několika návrhů nakonec vyhrály pytlíčky, na kterých je vyšité logo naší knihovny, které se pracovnicím firmy podařilo naprosto úžasně navrhnout. Také zpracování pytlíčků je perfektní bez jediné chybičky a nejeden čtenář je u nás obdivuje.

Radka Pavlíčková

Knihovnice, Knihovna Jihlava

Jsem strašně hrdý, že moje produkty jsou vyrobeny tady v České republice. 

A naše nejvyšší řada je balená v pytlíčcích z chráněné dílny v Děčíně – Pytlíčky s.r.o.

Osmany Laffita

Modní návrhář, Asombroso

Spolupráce byla skvělá kvalitou i přátelským konstruktivním jednáním. Bylo by super potkávat takových lidí více :)!! Přeji hodně štěstí a díky za Vaší energii a optimismus.

Jarmila Jelínková

Zástupkyně firmy, CERVA GROUP a.s.

Kdyby to se všemi dodavateli šlo tak hladce jako s vámi, bylo by podnikání procházka růžovým sadem. Rychle zodpovězené otázky, jasně popsané a označené vzorečky a k nim i ceny, okamžitě poslaný pozměněný ceník.

Alice Kavková

Zakladatelka společnosti, 4KAVKY

Chtěli bychom poděkovat za příjemnou spolupráci firmě Pytlíčky
Vyrábíme zvonkohry a hledali jsme spolehlivou firmu, která nám doporučí ideální látkový materiál a ušije obaly .
Našli jsme ji a byli jsme velmi spokojeni s příjemnou komunikací, vstřícností a pomocí s výběrem materiálu i včasnou dodávkou ušitých pytlíčků.
Jsou moc krásné, poctivě a pečlivě ušité.

 

Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.
Jan a Lucie Tomkovi

Cesta propojení, www.cestapropojeni.cz

Dílnu Pytlíčky s.r.o. jsem si vybrala, protože jsem na ni dostala doporučení od kamarádky. A když osobně znáte spokojené zákazníky, můžete se na firmu obrátit s důvěrou. Měla jsem velmi specifický požadavek – potřebovala jsem nejprve látku potisknout motivem tak, aby se potom daly pytlíčky pohodlně ušít a obrázek vyšel tam, kde má být. Švadlenky mi ochotně vyrobily přesný střih mého pytlíčku, podle kterého já jsem mohla látku navrhnout, vytisknout a nastříhat. Vyšlo to přesně! Pytlíčky jsou ušité krásně a přesně tak, jak jsem chtěla! Moc děkuji za práci, kterou jste pro mě odvedly. A speciálně děkuji obchodní zástupkyni za skvělou, profesionální, milou a empatickou komunikaci a dobré rady.

V pytlíčkách bydlí puzzle, které díky obrázku přímo na látce nepotřebuje žádné další krabičky, nebo papírové předlohy.

Děkuju za vaši práci a přeju spoustu spokojených zákazníků.

Michaela Záleská

Zástupkyně firmy, BONKIDO, HRAJEME SI JINAK

Chráněnou dílnu Pytlíčky s.r.o. moc ráda doporučuji, holky jsou šikovné, pytlíčky jsou precizně ušité. Za 2 roky spolupráce nikdy nebyl žádný problém.

Pokud hledáte někoho, kdo by vám pytlíčky na vaše zboží ušil, tak určitě Pytlíčky s.r.o. 

Kateřina Boušová

Provozovatelka eshopu, Bezvší.cz

Spolupráce s pytličky.cz si velmi vážíme, protože během naší několikaleté interakce vždy hledali možnosti, jak nám vyjít vstříc a produkt kvalitativně posouvat. Za touto firmou zároveň stojí lidé s úžasnou energií a chutí pracovat. Za naši společnost je tedy můžeme bez výhrad plně doporučit.

Michaela Matějková

Co-Founder & COO, Skinners s.r.o.