Textilní pytlíček
Kvalitní obal s vaším jménem

Máte svůj produkt, svůj výrobek a rádi byste jej obalili do kvalitního obalu? Do obalu, který bude zákazníkům dělat dobrou službu a zároveň po celou dobu životnosti propagovat Vaši značku? Pak je tu pro Vás naše nabídka pytlíčků.

Obalte si svůj produkt do sáčku, na kterém bude Vaše jméno, logo výrobku nebo slogan, jenž chcete předat světu. Vzhledem k dlouhé trvanlivosti a užitné hodnotě sáčku ho budou zákazníci používat a stále jim bude připomínat Vás a Vaši firmu.

Na co je textilní pytlík ideální obal

Na cokoli, co chcete darovat nebo prodat svým klientům. Pokud Vám záleží na kvalitním a reprezentativním balení Vašich skvělých výrobků.

k

Produkty a výrobky

Dárky a reklamní předměty

Hry a hračky

Kreativní nápady

MATERIÁLY A VELIKOSTI

VÝŠIVKY A POTISK

Vlastníme vyšívací stroje, díky kterým Vám můžeme téměř na jakýkoli materiál vyšít Vaše jméno, logo, slogam, zkrátka co si budete přát. Cena se odvíjí od velikosti výšivky a nákladu. Je nutné také připočítat cenu za zpracování vyšívacího softwaru, která se pohybuje zpravidla kolem 500 kč/návrh. Výhodou oproti potisku je, že se dá použít opakovaně.

Zajistíme Vám potisk textilních sáčků, které pro Vás vyrobíme. Cena se odvíjí zejména od množství barev a nákladu (tedy množství) objednaných výrobků. 

Získejte kalkulaci zasláním nezávazné poptávky

Zašlete nám nezávaznou poptávku po výrobě pytlíčků. Připravíme vám konkrétní nabídku a kalkulaci. Rádi vám také poradíme a navrhneme nejvhodnější textilní obal (vzorkování).

Potřebujete poradit?

Volejte: 774 86 97 98