Materiály

Z čeho všeho umíme pytlíčky vyrobit?

Len

Hledáte ekologický materiál, reprezentativního přírodního vzhledu? Pak je Vaše volba jasná. Pěstování lnu má v České republice a přilehlých zemích dlouhou tradici. Na rozdíl od bavlny, která se dováží a při jejímž použití se musí použít kvanta pesticidů, je len bylina, která je pro přírodu ekologickým řešením. Jeho nevýhodou je vyšší cena. Počítejte 30-50% vyšší cenu sáčků, kvůli složitějšímu zpracování a ceně vstupního materiálu. Vaše logo můžeme na sáček potisknout i vyšít.

PES samet

Samet, látka, kterou odnedávna používali i panovníci na svůj reprezentativní šat. Můžeme Vám ji nabídnout ve 2 variantách. Přírodní varianta: 100% bavlna, poměrně vysoká gramáž. A také vyšší cena. Samet se hodí na střední a větší velikosti sáčků, cca od 10 cm a více. Výborně se k sametu hodí výšivka. Varianta PES samet: Možná je i varianta umělého sametu, která je oproti bavlněné verzi levnější a lze použít i na velmi malé sáčky. Kombinace sametu a výšivky dodá Vašemu výrobku luxusní vzhled.

Plátno

Materiál 100% bavlna. Barevnost v obrovské škále. Je zde možnost – při větším odběru (tisíce sáčků) vyladit barvu dle Vašich firemních barev. Sáček je lehký, velice dobře se zpracovává. Velikost sáčku je od malých po obrovské. Vhodný branding tohoto sáčku je výšivka i potisk. Oboje Vám dokážeme zajistit. A máme s těmito technologiemi více než 10let zkušeností.

Plátno – certifikace na potraviny

Přírodní vzhled a certifikát pro styk s potraviny. Díky tomu jsme dodávali pytle ušité z tohoto plátna i potravinové bance. Vyrábíme z nich naše bezobalové sáčky. A můžeme vyrobit sáčky na potraviny i pro Vás. Na sáček lze tisknout i vyšívat. Obojí vypadá skvěle.

Plátno – potisk len

Levnější varianta lněného sáčku. Materiál, ze kterého vyrábíme má přírodní vzhled alá potisk lnu. Je to velice oblíbený sáček u mnoha odběratelů. Látka je ze 100% bavlny, vyráběna v Čechách! Takže volbou tohoto materiálu podpoříte český trh na nejvyšší možné úrovni. A navíc má skvělou konečnou úpravu, sáček je velice příjemný na dotyk.