Výšivka, potisk, etiketa na pytlíku – osobní branding pro 21. století

Branding

Nemáme teď na mysli tetování těla rozpáleným železem, které bylo v minulosti hojně používáno hlavně ve starověké Evropě a který nyní získává znovu na popularitě. To, co máme na mysli, je jemnější forma této potřeby odlišit se – osobní branding. Tedy budování osobní značky. Ať už Vaší nebo Vaší firmy. Co nám o tom říká wikipedie:

„Osobní branding je proces, pomocí kterého dochází k budování osobní značky, jež vyznačuje, čím daný člověk je a co dělá. Je v podstatě určena k prezentaci a propagaci, během které napomáhá k budování image a názoru ostatních. Daná značka (brand) je poté přiřazována ke všemu, co daný člověk vytvoří, a charakterizuje tak jeho styl, postoje či myšlenky.

Mezi offline prvky patří vizitky, které slouží hlavně při osobním střetnutí. Měli by být kreativní a originální, díky čemuž vystoupíme z davu a můžeme zaujmout jejich adresáta.

Branding

A právě tento originální branding jsme Vám schopni vytvořit a zajistit. Jaké by to bylo, odlišit se, používat jako svou vizitku sáček s výšivkou nebo potiskem? Poskytněte svým zákazníkům produkt, který budou moci používat opakovaně a bude na něm Vaše značka. Pytlíček s Vaším jménem nebo sloganem je zajisté kreativním a originálním krokem.

 

Jaké druhy brandingu Vám můžeme zajistit?

Výšivka na sáček nebo jiný reklamní materiál

Vlastníme vyšívací stroje, díky kterým Vám můžeme téměř na jakýkoli materiál vyšít Vaše jméno, logo, slogan, zkrátka co si budete přát.

Cena se odvíjí od počtu kusů a velikosti výšivky. Je nutné také připočítat cenu za zpracování vyšívacího softwaru, která se pohybuje zpravidla kolem 500 Kč/ks. Výhodou oproti potisku je, že se dá program použít opakovaně. Nezaschne na něm barva jako na matrici pro tisk. Je tedy možné použít jej klidně i za několik měsíců, potažmo let, od první výroby.

Potisk sáčku nebo tašky

Zajistíme Vám potisk textilních sáčků, které pro Vás vyrobíme. Cena se odvíjí zejména od množství barev a nákladu (tedy množství) objednaných výrobků.

Etiketa na sáčku

Etiketa s pracími symboly je další částí výrobku, kde může být uvedena Vaše značka.

 

Kalkulace výšivky, potisku či etikety na sáček

Pro kalkulaci výšivky nebo potisku nám zašlete poptávku na email: davidova@pytlicky.cz

Podklady, které od Vás potřebujeme zaslat jsou:

  1. Velikost výšivky / potisku
  2. Barevnost
  3. Náhled obrázku

Kalkulaci Vám zpracujeme během následujících dvou pracovních dnů.

Vyšívací nitě na výšivku - branding

*

Pytlíky, pytlíčky, sáčky, váčky

aneb Když to chcete kvalitně zabalit

*

Textilní obaly, které Vaši klienti upotřebí všude

– v domácnosti, ve škole i na cestách

 

Comments are closed.