Materiály

Lněné pytlíky

LenRuze5UVšeobecný trend k přirozenosti, jednoduchosti a návratu k přírodě se promítá i do bytového textilu. Proto preferujeme přírodní materiály při výrobě pytlíčků.

Barevnost současných lněných materiálů je velmi často ponechána v původní podobě, preferuje se bílá, béžová, hnědá a šedá, není však problém materiál jakkoli dobarvit.

Lněné pytlíky vyrábíme ve všech velikostech a tvarech. Velmi zajímavé je propojení materiálu lnu a decentní výšivky na pytlík.


 

Bavlněné pytlíky

Bavlněné pytlíčky můžeme roztřídit do několika skupin:

  • Manšestrové pytlíčky
  • Plátěné pytlíčky
  • Pytlíčky z dyftýnu
  • Sametové pytlíčky

Manšestrové pytlíčky

Řada pytlíčků z manšestru
jsou pevné, odolné pytlíčky. Materiál pytlíku manšestr je vhodný především pro střední a velké velikost pytlíku. Díky své pevnosti a síle látky je výroba kvalitních funkčních malých pytlíčků složitější.

Plátěné pytlíky

Pytlíky na chleba
pevné, odolné pytlíčky. Materiál pytlíků je 100% bavlna různých barev. Bavlněný pytlík se vyrábí ve všech velikostech od nejmenších pytlíčků na bylinky až po vaky na úbory a větší.

Pytlíčky z dyftýnu

Velikonoční pytlíček z modrého dyftýnu

pevné, odolné pytlíčky. Pytlík z dyftýnu se vyrábí ve všech velikostech od nejmenších pytlíčků na bylinky až po velké vaky. Materiál dyftýn je bavlněná česaná tkanina s hedvábným leskem, hustým vlasem na líci. Dyftýn činí pytlíček příjemným na dotyk. Proto velmi rádi používáme materiál dyftýn na pytlíčky s výšivkou. Kombinace výšivky na pytlíčku a dyftýnu jako materiálu na výrobu pytlíčku je dokonalá.

Sametové pytlíčky

Zelené sametové pytlíčky

pevné, odolné pytlíčky. Pytlíky ze sametu se vyrábí ve všech velikostech od nejmenších pytlíčků na bylinky až po velké vaky. Sametové pytlíčky mají vlastnosti téměř totožné s pytlíky z dyftýnu ovšem obohacené o sametový lesk povrchu látky. Sametové pytlíky se používají jako obaly na dárky, vyšité sametové pytlíky na tarotové karty se těší oblibě.


 

 

Další materiály

Další materiály v nabídce standardně nemáme, ale není problém se na nich domluvit.

  • Vlna
  • Fleece
  • Umělá kůže
  • Kůže

 

Potřebujete vyrobit pytlíček, dle Vašeho konkrétního zadání? Použijte náš poptávkový formulář nebo napište na info@pytlicky.cz

*

Pytlíky, pytlíčky, sáčky, váčky

 aneb

„Když to chcete kvalitně zabalit.“

*

Textilní obaly, které Vaši klienti upotřebí všude

– v domácnosti, ve škole i na cestách

Comments are closed.