Něco málo o firmě Pytlíčky s.r.o.

Jsme chráněná dílna

 Co to znamená? Chráněná dílna znamená, že zaměstnáváme osoby se zdravotním postižením, zejména s tělesným omezením. Jedná se o lidi zručné, inteligentní a pracovité. Mají rádi svou práci a prostředí, ve kterém pracují.

 Chceme, aby u nás pracovali lidé, které práce baví a jsou ochotní se rozvíjet. Naším velkým posláním je najít u každého z kolegů silné stránky a vytvořit mu pracovní podmínky, jež budou podporovat jeho rozvoj. My každému nasloucháme a bereme ho vážně. Je pro nás důležité, abychom spolu komunikovali a každý se podílel svým jedinečným způsobem na chodu firmy i vytváření výrobků pro vás, naše klienty.

Naším mottem je: Každý je jedinečný, každý může uspět.

 

Tým Pytlíčků

 

Chcete se našich kolegů zeptat osobně, jak jsou spokojeni s prací u nás?

Zavolejte jim. Telefon na dílnu je: +420 799 504 158

 

Každou Vaší zakázkou pomáháte vytvořit a udržet smysluplné pracovní místo  

Pokud s námi spolupracujete nebo se rozhodnete spolupracovat, pak každou zakázkou přispíváte a pomáháte vytvořit další chráněné místo pro lidi, kteří musí překonat velké obtíže, bolesti, psychické tlaky proto, aby mohli pracovat. Nyní zaměstnáváme 12 lidí se zdravotním hendikepem. Pomohli nám k tomu zakázky od těchto firem: Reference

 

Podporu získáváme také od státní správy, konkrétně od Úřadu práce v Děčíně. Díky tomu mohou lidé u nás pracovat za příjemnějších podmínek, které zohleďnují jejich omezení.

 

Historie

Na trhu textilních výrobků jsme od konce roku 2008. Zpočátku se jednalo o nápad, jak se seberealizovat a tvořit. Postupem času se přidávali k firmě další lidé, kteří jsou šikovní a mají rádi své řemeslo a práci.

V roce 2015 jsme oddělili výrobu pytlíčků od původní firmy Lavennis a založili firmu Pytlíčky s.r.o. A v březnu 2017 jsme naopak vzali pod křídlo Lavennis a podnikáme pod hlavičkou Pytlíčky.

Dnes je v týmu 14 lidí a několik externích kolegů a přátel. Spolupracujeme s dodavateli, s nimiž máme letité zkušenosti.

 Jsme schopni vytvořit Vám pytlíček na míru a vyrobit jej jako jediný originál nebo v počtu tisíců kusů.

Internetový obchod, na kterém naleznete i jiné naše výrobky je zde:

Lavennis – Od rukou, které tvoří, pro smysly, jež vnímají

Pokud máte jakékoliv další dotazy, ptejte se.

*

Comments are closed.