Naši lidé, tým Pytlíčky.cz aneb kdo se postará o bezvadnou zakázku

Tým Pytlíčků – Každý jsme jedinečný, každý může uspět

Dovolte nám představit náš tým. Nyní je nás 19. Devatenáct lidí jimž na srdci a v rukách leží zájem o Vaši zakázku a Váš úspěch. Naši lidé vědí, že pokud budete úspěšní Vy, budeme mít úspěch i my. Pokud roztočíme spirálu úspěchu a bude se nám i Vám dařit, pak budeme moci zaměstnávat další lidi – zdravé i nemocné. Oceňovat jejich jedinečnost a pomáhat jim naplňovat jejich potřebu být užitečný a úspěšný.

Abyste viděli, že za naší prací stojí skuteční lidé, chceme je zde představit a říci o nic pár slov.

Naši lidé

Mirka Králíková – jednatelka a zakladatelka firmy

Mirka se stará o to, aby byli spokojení zaměstnanci i zákazníci. Můžete si u ní stěžovat i chválit. Je zodpovědná za hladký chod firmy a za všechno, co s ním souvisí.

„Každý je jedinečný, každý může uspět.“

 

David Říčař – spolumajitel firmy a IT podpora

David, manžel majitelky firmy Mirky Králíkové, je oporou v oblasti techniky. Jsme tu samé ženy, tak si hýčkáme jediného muže, který poradí, pomůže, opraví, vysvětlí vše, co se tváří jako překážka mezi námi a počítačem. David je navíc učitelem fyziky a matematiky na základní škole.

„Život je sranda.“

 

 

Jiřina Kneřová – spolumajitelka firmy a mistrová šicí dílny

Jiřinka má na starosti kontrolu nad kvalitou šití všech švadlenek v chráněné dílně tak, aby zákazníci dostávali do rukou přesně takové výrobky, jaké si vysní. Je nejklidnějším členem týmu, je precizní, dokáže být výbornou učitelkou nováčkům. Není u nás člověka, který by Jiřinku neměl od srdce rád.

„Nezáleží na tom, kým jsi, ale na tom, jaký jsi.“

 

Iva Davidová – obchodní zástupce a péče o zákazníky

Iva se stará o to, aby byli zákazníci spokojení. Domlouvá s Vámi – zákazníky konkrétní požadavky na zakázku, termíny, způsoby provedení a doručení. Je zodpovědná za to, že s Vámi domluví, jak bude výrobek vypadat, předá informaci ve výrobě a pohlídá realizaci a včasné dodání. Po většinu času realizace zakázky uslyšíte její příjemný hlas.

„Chovej se k lidem tak, jak chceš, aby se chovali k Tobě.“

 

Jana Lachoutová – administrativní pracovnice

Janička je obrovskou podporou pro celý tým Pytlíčků.  Zdolává denně hromady dokumentů ať už těch virtuálních nebo skutečných. Díky ní jsou v pořádku veškeré objednávky, faktury, smlouvy.  Jedná s Vámi na telefonu, když se dovoláte do dílny. Odpovídá na Vaše emaily. Věnuje se Vašim přáním.

„Logika Tě dostane z bodu A do bodu B, představivost Tě dostane všude :)“

 

 

Petra Písaříková – švadlena/šička

Péťa skloněná nad šicím strojem, to je obrázek, který vidíme denně v dílně. Petra je poctivá, pečlivá a z jejích rukou odcházejí z expedice k zákazníkům precizně ušité a zabalené výrobky, které dělají jen radost. Líbí se nám, že ve chvíli, kdy odhodí pracovní oděv a převlékne se k odchodu domů, je z ní rázem femme fatale.

„Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem.“

 

Iveta Žižková – švadlena/šička

Tichá jako myška, velmi milá. Vlídnost Ivetce kouká už z očí. Své práci se věnuje velmi pečlivě, je ráda za svou práci a podle toho k ní přistupuje. Šije výrobky na přání našich zákazníků tak, aby byli naprosto spokojeni.

„Nemusí pršet, stačí když kape.“

 

Jarmila Žáková – vedoucí vyšívací dílny

Jarmilka vládne vyšívacím strojům v dílně. A že jich není málo! Na polštáře, zástěry, pytlíčky a další výrobky dokáže vyšít vše, co si zákazníci přejí. Přenáší tak jejich představy na látku a těší se z každé pozitivní odezvy, kterou nadšení obdarovaní pošlou na náš e-mail.

„Nikdy neříkej nikdy.“

 

Petra Morvai – vyšívačka

Péťa, maminka tří dětí, se skamarádila s naším Mazlíkem, jak nazýváme vyšívací stroj, který svým rozsahem zaplnil půl místnosti. Petra je velmi obětavá, na práci pro Pytlíčky jí záleží. Výrobky, které jí projdou rukama, jsou dokonale vyšité.

„Lepší je shořet nežli vyhasnout.“

 

Taťána Halířová – vyšívačka

Příjemná žena s krásným jménem Táňa patří mezi nejnovější pracovníky Pytlíčků, přesto zapadla velmi rychle a svou práci vykonává tak dobře, že máme všichni pocit, jako by tu s námi byla už od samého začátku.

„Život je boj, ale stojí za to. Tak si ho užívej naplno. Nikdy totiž nevíš, kdy skončí.“

 

Lenka Roubíčková – pomocná pracovnice

Ať je zima nebo horko, Lenička se nepustí žehličky. Zažehluje pytlíčky předtím, než je švadlenky sešijí. Její práce přispívá k tomu, aby byl finální výrobek pro zákazníka precizně zpracovaný. Je velmi pečlivá. Stala se Kolegyní měsíce dubna 2017.

„S úsměvem jde všechno líp.“

 

Zuzana Tulachová – pomocná pracovnice

Zuzka tvoří s Leničkou Roubíčkovou silnou dvojku u žehlicích prken s žehličkou v ruce. Připravuje a zažehluje látky tak, aby co nejvíce usnadnila práci švadlenkám. Zuzka je velmi ochotná, pomáhá, kde se dá. Stará se i o to, abychom měli na dílně i v prodejně čisto a útulno.

„Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř.“

 

Iveta Fenclová – pomocná pracovnice

Ivetka je jako vítr. Ráno přiletí do práce a v mžiku zase odlétá. Pracuje totiž doma. Každý den si přijde pro svou práci, kterou si poté odnese a druhý den ji přinese dokonale zpracovanou. Její úsměv i za tak kratičký čas, na který se tu ocitá, dokáže potěšit a vykouzlit příjemnou atmosféru.

„Komu se nelení, tomu se zelení.“

 

Dagmar Hošalová – přípravářka

Výrazná osobnost s upravenými černými vlasy a jasně růžovými brýlemi, i na dílně vždy šik oblečená – taková je naše Dáša. Život vidí pozitivně, úsměv ve tváři ji neopouští. Vždy ochotně pomůže ostatním. Rozdává dobrou náladu, což je v chráněné dílně opravdový dar a lék.

„Život je skvělý, musíš ho pochopit.“

 

Květa Pfeiferová – švadlenka

Milá, příjemná, usměvavá, s jasnou hlavou a otevřeným srdcem. Její šikovné ruce každý den pracují se šicím strojem a tvoří a tvoří. Těžko byste v Pytlíčcích hledali upřímnějšího a otevřenějšího člověka.

 „Hlavou zeď neprorazíš, ale přijdeš na zajímavé myšlenky.“

Comments are closed.